Opinia została dodana

Opinie naszych klientów

pozytywne ( 49 ) neutralne ( 0 ) negatywne( 0 )

Zofia

opinia: pozytywna

Super Profesjonalna usługa z profesjonalną lekcją -jak zadbać o zniszczone włosy- są miękkie, puszyste i błyszczące.Dziękuję :) Warto było jechać z Kielc. Polecam gorąco.

Sandra

opinia: pozytywna

Świetna fryzura ślubna! Zaznaczę ze do P. Klaudii trafiłam przypadkiem jak byłam zmuszona zmienić fryzjera po nieudanej próbnej fryzurze (dramat...) - najlepsze co mogło mnie spotkać - fryzura zrobiona przez P. Klaudię była bajkowa, idealna i doskonale dopasowana do mnie! Ja zachwycona, mąż i goście rownież! Trafiłam przypadkiem ale na pewno zostanę na długo! Gorąco polecam!

Maja

opinia: pozytywna

Świetnie zrobione ścięcie, które sprawiło, większą objętość. Grzywka obciętą w taki sposób, że w końcu układa się idealnie. Nigdy takiej nie miałam. Jestem bardzo zadowolona, gorąco polecam Panią Klaudię.

Marta

opinia: pozytywna

Uwielbiam się u Klaudii czesać, a ostatnie rozjaśnienie końcówek ..po prostu rewelacja. każdy chwali :) Super!

Bożena

opinia: pozytywna

Pani Klaudia z moich włosów -loków (wyglądały jak afro) zrobiła piękne włosy proste, nie żałuję że podjelam sie prostowania keratynowego :) z Panią Klaudia wszystko wydało się bardzo proste, doradzila co do fryzury a przede wszystkim efekt jest taki o jakim nawet nie marzyłam, jest jeszcze lepszy !!! Na pewno jeszcze skorzystam z usług Pani Klaudi i z czystym sumienia polecam każdemu !! Na pewno nie będziecie zawiedzione !

Paulina

opinia: pozytywna

Pani Klaudia z moich niesfornych, puszących się włosów stworzyła wspaniałą, bezproblemową (a na tym zależało mi najbardziej) fryzurę, nie tylko dopasowując ją do kształtu twarzy ale również do specyfiki układania się włosa, tak aby bez stylizacji fryzura wyglądała rewelacyjnie. Jestem niesamowicie zadowolona, zresztą nie tylko ja ale i reszta mojej rodziny, która również korzystała z usług Pani Klaudii :)

Dodaj własną opinię...