Opinia została dodana

Opinie naszych klientów

pozytywne ( 49 ) neutralne ( 0 ) negatywne( 0 )

Roma

opinia: pozytywna

Pani Klaudia czesała córkę do komunii.Fryzurka była bardzo ładna, oryginalna i idziewczęca.Zarówno podczas czesania fryzury próbnej jaki i w dzień komunii poświęciła tyle czasu ile było trzeba. Polecam.

Ilona

opinia: pozytywna

Fryzurka ślubna wykonana mistrzowsko i do tego bardzo długo utrzymała się w idealnym stanie!!! Pani Klaudia ma fach w ręku :) Idealnie doradzi w doborze fryzury i oczywiści wykona ją mega profesjonalnie. Mogłabym się tak wyrażać w samych superlatywach bez końca :) dziewczyny polecam z całego serca będziecie zachwycone!!! :D

Sylwia

opinia: pozytywna

Polecam panią Klaudie fryzura zrobiła furorę na slubie umie doradzić i dobrać fryzurkę do twarzy. Gorąco polecam.

Paulina

opinia: pozytywna

Świetna fryzura ślubna, idealnie dobrana do stroju i urody. Wszyscy goście byli nią zachwyceni.

Dagmara

opinia: pozytywna

Rewelacja! Pełen profesjonalizm. Pani Klaudia ma talent, jestem bardzo zadowolona, świetnie dobrała fryzurę i znakomicie ją zrealizowała. Włosy pięknie się układają. Poświęciła mi bardzo dużo czasu, jest bardzo dokładna i naprawdę zaangażowana w to co robi, co przekłada się na efekt. Do tego przemiła atmosfera i rozsądna cena. Z czystym sumieniem polecam.

Aneta

opinia: pozytywna

Pozostaje jedynie potwierdzić zasadność wcześniejszych opinii, Pani Klaudia jest wspaniałym fachowcem. Super fryzura, układa się bez problemu. Gorąco polecam.

Dodaj własną opinię...